Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Tynki gipsowe i strukturalne, szpachlowanie

 

 

Wykonujemy w szerokim zakresie tynki wewnętrzne.
W zależności od potrzeb oraz wymagań klienta firma oferuje następujące technologie:

 

  • Tradycyjne tynki cementowo-wapienne,
  • Maszynowe i ręczne tynki gipsowe,
  • Wyrównawcze tynki gipsowe wzmocnione siatką na już istniejące tynki,
  • Suche tynki ( płyty gipsowo-kartonowe klejone ),
  • Tynki strukturalne w szerokiej ofercie,
  • Tynki ozdobne o wzmocnionej wytrzymałości stosowane najczęściej w ciągach komunikacyjnych i na zewnątrz ( np. grysplast  i inne ).

W roku 2011 firma nasza uzyskała Złoty Certyfikat w zakresie Technik Dekoracyjnych, który ma szczególne znaczenie z racji specjalizacji naszej firmy zajmującej się kompleksową realizacją wnętrz.

Złoty Certfikat Złoty Certfikat Złoty Certfikat

W końcowym etapie wykończenia wnętrz, na tak przygotowane powierzchnie ścian i sufitów są wykonywane gładzie gipsowe. Do szpachlowania używamy profesjonalnych gruntów, podkładów i gładzi, aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala nam osiągnąć idealnie gładką powierzchnię zarówno na prostych płaszczyznach, wszelkiego rodzaju zabudowach, jak też na łukach, zaokrągleniach i innych skomplikowanych kształtach. Wymaga to nierzadko bardzo dużej precyzji i cierpliwości.

Aby zaoszczędzić naszym klientom dodatkowego brudu i kurzu szlifowanie szpachlowanych powierzchni wykonujemy bezpyłowo przy użyciu profesjonalnego żurawia i odkurzacza firmy FESTOOL. Wykonujemy też gładzie na mokro (w tzw. systemie angielskim) bez szlifowania.

Na wszystkie nasze prace udzielamy gwarancji budowlanych do 36 miesięcy

 

Zobacz inne kategorie :

Technologie gipsowo-kartonowe, Prace murarsko - tynkarskie, Płytki ścienne i podłogowe, Malowanie i tapetowanie, Systemy sufitów podwieszanych, Instalacje wod - kan, CO, Armatura sanitarna, Instalacje elektryczne, oświetlenie, Podłogi, Boazerie ścienne, alternatywne okładziny, Meble na wymiar, zabudowy, Adaptacje strychów, Okna i drzwi, Drzwi

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE