Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Instalacje elektryczne, oświetlenie.
Inteligentne systemy instalacji elektrycznych (KNX/EIB)

Nieodzownym elementem każdego wykończenia wnętrz są instalacje elektryczne.
Wykonujemy każdego rodzaju i nawet najbardziej skomplikowane instalacje wewnętrzne: elektryczne, teleinformatyczne, telewizyjne, alarmowe i EIB (inteligentny dom).   

W zakres prac wchodzą zarówno nierzadko potrzebne drobne przeróbki już istniejących instalacji, jak też nowe. Podczas tworzenia projektu, dużą uwagę zwracamy na przemyślenia rozwiązań funkcjonalnych i formalnych instalacji.

Bardzo istotnym elementem każdego wystroju jest oświetlenie. W dzisiejszych czasach istnieje cała gama przeróżnego typu i zastosowania lamp, kinkietów, opraw halogenowych, rastrowych, oświetlenia LED i wiele innych. Daje to wielkie możliwości, a nasz architekt doradzi Państwu i zaprojektuje optymalne rozwiązania, które oprócz funkcjonalności podniosą estetykę całościowego wystroju każdego wnętrza.


Inteligentny Dom

Najnowszym hitem dziś są tzw. inteligentne systemy instalacji elektrycznych (KNX/EIB), które nasz firma projektuje, wykonuje i tworzy oprogramowanie.

Systemy te zastępują klasyczne instalacje elektryczne nie mogące sprostać stale rosnącym wymaganiom użytkowników. Jeden przewód i jeden przełącznik zastąpi wszystko co masz do tej pory z możliwością stałej rozbudowy (np. system alarmowy, rolety zamknięte, temperatura, oświetlenie, indywidualne sterowanie gniazd). Nie musisz być w domu, aby sterować poszczególnymi funkcjami (sterowanie przez Internet). System sam będzie się uczył Twoich przyzwyczajeń i nawyków (inteligentne, samouczące się bazy danych).

Bez zmian w wykonanej instalacji (bez kucia i dokładania przewodów) można zmienić zadania poszczególnych elementów i dodać nowe funkcje.

 

Na wszystkie nasze prace udzielamy gwarancji budowlanych do 36 miesięcy

 

Zobacz inne kategorie :

Technologie gipsowo-kartonowe, Prace murarsko - tynkarskie, Płytki ścienne i podłogowe, Tynki, szpachlowanie, Malowanie i tapetowanie, Systemy sufitów podwieszanych, Instalacje wod - kan, CO, Armatura sanitarna, Podłogi, Boazerie ścienne, alternatywne okładziny, Meble na wymiar, zabudowy, Adaptacje strychów, Okna i drzwi, Drzwi

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE